W czasie kontroli policjantów, 70-latka nie było w domu. Mundurowi zauważyli go jadącego rowerem, w jednej miejscowości w gminie Radymno.
– Policjant z komisariatu w Radymnie wspólnie z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej, pojechali sprawdzić, czy 70-letni mieszkaniec gminy Radymno przebywa w domu, gdzie ma odbywać kwarantannę – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.
Ni zastali go na miejscu, ale zauważyli jadącego rowerem.
Informacja o nieprzestrzeganiu zasad kwarantanny przez 70-latka została przesłana do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarosławiu i sądu. Grozi mu wysoka grzywna.
Policjanci zaznaczają jednocześnie, że większość osób objętych kwarantanną domową, przestrzega zasad.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Chciał sobie dziadek przed śmiercią pojeździć jeszcze rowerem, a teraz będzie musiał znowu wyjechać za granicę żeby zarobić na grzywnę. A po powrocie znowu kwarantanna i rower i tak w kółko...
Całe oszczędności na godny pochówek pójdą na godną premie za statystyki Panów Policjantów
TO było go odraz odstrzelić i po problemie
Karma do was wroci policyjne szmaty ;)
Chciał sobie dziadek przed śmiercią pojeździć jeszcze rowerem, a teraz będzie musiał znowu wyjechać za granicę żeby zarobić na grzywnę. A po powrocie znowu kwarantanna i rower i tak w kółko...
Całe oszczędności na godny pochówek pójdą na godną premie za statystyki Panów Policjantów
TO było go odraz odstrzelić i po problemie