Reklama

Mieszkaniec gminy Radymno nie przestrzegał kwarantanny

06/05/2020 13:33

W czasie kontroli policjantów, 70-latka nie było w domu. Mundurowi zauważyli go jadącego rowerem, w jednej miejscowości w gminie Radymno.

– Policjant z komisariatu w Radymnie wspólnie z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej, pojechali sprawdzić, czy 70-letni mieszkaniec gminy Radymno przebywa w domu, gdzie ma odbywać kwarantannę – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu. 

Ni zastali go na miejscu, ale zauważyli jadącego rowerem.

Informacja o nieprzestrzeganiu zasad kwarantanny przez 70-latka została przesłana do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarosławiu i sądu. Grozi mu wysoka grzywna.

Policjanci zaznaczają jednocześnie, że większość osób objętych kwarantanną domową, przestrzega zasad.


bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Felek - niezalogowany 2020-05-06 15:39:20

    Chciał sobie dziadek przed śmiercią pojeździć jeszcze rowerem, a teraz będzie musiał znowu wyjechać za granicę żeby zarobić na grzywnę. A po powrocie znowu kwarantanna i rower i tak w kółko...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sss - niezalogowany 2020-05-07 00:22:01

    Całe oszczędności na godny pochówek pójdą na godną premie za  statystyki  Panów Policjantów 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dondebillo - niezalogowany 2020-05-07 19:43:40

    TO było go odraz odstrzelić i po problemie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama