Sanepid potwierdził 2 nowe przypadki koronawirusa na Podkarpaciu. Wśród nich jest mieszkaniec powiatu przemyskiego.
Dwa nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 to mężczyzni w sile wieku z powiatów: przemyskiego i brzozowskiego.
Przedwczoraj natomiast wykryto zakażenie u dwóch kobiet z powiatu lubaczowskiego. Do zarażenia doszło na terenie sąsiedniego województwa lubelskiego.
Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratoriach na terenie województwa podkarpackiego przebadano 18 099 prób.
Dodatkowo cztery inne laboratoria w analogicznym okresie przebadały 6514 prób pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego.
Potwierdzono 382 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 327 osób wyzdrowiało. Odnotowano 35 zgonów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ja uważam, że nieważne, wszyscy i wszędzie powinniśmy uważać
Z jakiej gminy?
A czy to ważne?
Ważne ;)