Reklama

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

20/12/2015 09:30

28 chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. Został on rozegrany w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Przemysława Inglota w Lubaczowie.

Celem turnieju była popularyzacja gry w tenisa stołowego oraz integracja. Turniej został rozegrany systemem pucharowym – do dwóch przegranych pojedynków. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca w pierwszej czwórce otrzymali dyplomy i puchary, które wręczył dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie Waldemar Łuczak. Nad przebiegiem turnieju czuwali: Wiesław Szpyt oraz Łukasz Markiewicz.

 Klasyfikacja końcowa:

Szkoły podstawowe: 1. Dawid Tasior, 2. Wiktor Pietryga, 3. Jakub Leszczawski, 4. Kacper Ważny.

Reklama

Szkoły gimnazjalne: 1. Radosław Szawłoga, 2. Jakub Szczybyło, 3. Dawid Milo, 4. Michał Ważny.

Szkoły średnie: 1. Kamil Kawalerski, 2. Tomasz Szałański, 3. Mateusz Radzimirski, 4. Kacper Wójciak.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama