Reklama

Mikst znowu na szczycie!

Amelia Madaj z Jarosławskiego Klubu Badmintona i Aleksander Bandrowicz z SSKS Badminton Przemyśl nie zwalniają tempa. Ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium.

Tym razem podczas Krajowego Turnieju Młodzika w Badmintonie, który odbył się 7 i 8 czerwca br. w Baranowie. W zawodach rywalizowało aż 138 zawodników z całej Polski, a duet Madaj – Bandrowicz po raz kolejny zaprezentował najwyższy poziom, pewnie sięgając po zwycięstwo w grze mieszanej. Zawodników do turnieju przygotowali trenerzy: Monika Biela (Jarosław) i Mariusz Bienia (Przemyśl).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/06/2025 09:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama