Amelia Madaj z Jarosławskiego Klubu Badmintona i Aleksander Bandrowicz z SSKS Badminton Przemyśl nie zwalniają tempa. Ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium.
Tym razem podczas Krajowego Turnieju Młodzika w Badmintonie, który odbył się 7 i 8 czerwca br. w Baranowie. W zawodach rywalizowało aż 138 zawodników z całej Polski, a duet Madaj – Bandrowicz po raz kolejny zaprezentował najwyższy poziom, pewnie sięgając po zwycięstwo w grze mieszanej. Zawodników do turnieju przygotowali trenerzy: Monika Biela (Jarosław) i Mariusz Bienia (Przemyśl).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze