Reklama

Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Pacławskiej [WIDEO]

20/03/2016 20:21

Po raz kolejny w Niedzielę Palmową w Kalwarii Pacławskiej odbyło się Misterium Męki Pańskiej.

Wśród pielgrzymów było wiele osób z odległych miejscowości Podkarpacia, m.in. z Dębicy, Mielca, czy Leska, a także z sąsiednich województw.
Po raz pierwszy misterium zostało przedstawione w 1995 r. Za jego przygotowanie odpowiadają franciszkanie, którzy w Kalwarii Pacławskiej mają swój klasztor. Aktorami są mieszkańcy okolicznych miejscowości. 
Po raz kolejny inscenizacja odbędzie się w Wielki Piątek o 12.00.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama