Po raz kolejny w Niedzielę Palmową w Kalwarii Pacławskiej odbyło się Misterium Męki Pańskiej.
Wśród pielgrzymów było wiele osób z odległych miejscowości Podkarpacia, m.in. z Dębicy, Mielca, czy Leska, a także z sąsiednich województw.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze