W poniedziałek, 18 marca, w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodoweggo i Ustawicznego w Przemyślu odbędą się III Mistrzostwa Młodych Ratowników o Puchar Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ.
Zawody, jak co roku, mają na celu przede wszystkim doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Organizatorzy: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ i Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia i Ustawicznego w Przemyślu oraz nasza redakcja, jako patron medialny wydarzenia, zapraszają do kibicowania młodym ratownikom.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze