Reklama

Mistrzostwa Przeworska

TENIS STOŁOWY 21 marca br. w hali sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Przeworska w tenisie stołowym pod patronatem burmistrza miasta Leszka Kisiela.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku. W zawodach uczestniczyło 60 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Najlepsi uhonorowani zostali okolicznościowymi dyplomami i statuetkami. Wręczono również nagrody rzeczowe dla najmłodszego uczestnika turnieju, którym był Krystian Skubisz i najstarszego – Janusza Rylowskiego.

Wyniki:

Kategoria 2001 (dziewczęta): 1. Anna Brzyska, 2. Aleksandra Kubicka, 3. Aleksandra Bednarska; kategoria 2001 (chłopcy): 1. Patryk Kubicki, 2. Kamil Bazan, 3. Kacper Skubisz; kategoria 1996 – 2000: 1. Mateusz Nosek, 2. Sebastian Ligęska, 3. Marcel Mroczka; kategoria 1986 – 1995: 1. Wojciech Marszał, 2. Aleksander Zawiślak, 3. Jakub Jamrozik; kategoria 1976 – 1985: 1. Piotr Maciałek, 2. Daniel Ślęk, 3. Mariusz Cząstka; kategoria 1975 i starsi: 1. Marek Frączek, 2. Wiesław Śnieżek, 3. Jacek Szajnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama