TENIS STOŁOWY 21 marca br. w hali sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Przeworska w tenisie stołowym pod patronatem burmistrza miasta Leszka Kisiela.
Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku. W zawodach uczestniczyło 60 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Najlepsi uhonorowani zostali okolicznościowymi dyplomami i statuetkami. Wręczono również nagrody rzeczowe dla najmłodszego uczestnika turnieju, którym był Krystian Skubisz i najstarszego – Janusza Rylowskiego.
Wyniki:
Kategoria 2001 (dziewczęta): 1. Anna Brzyska, 2. Aleksandra Kubicka, 3. Aleksandra Bednarska; kategoria 2001 (chłopcy): 1. Patryk Kubicki, 2. Kamil Bazan, 3. Kacper Skubisz; kategoria 1996 – 2000: 1. Mateusz Nosek, 2. Sebastian Ligęska, 3. Marcel Mroczka; kategoria 1986 – 1995: 1. Wojciech Marszał, 2. Aleksander Zawiślak, 3. Jakub Jamrozik; kategoria 1976 – 1985: 1. Piotr Maciałek, 2. Daniel Ślęk, 3. Mariusz Cząstka; kategoria 1975 i starsi: 1. Marek Frączek, 2. Wiesław Śnieżek, 3. Jacek Szajnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze