Reklama

MKS Kańczuga jak walec. Cztery zespoły bez strat w klasie A

3. kolejkę spotkań rozegrały zespoły czterech grup klasy A.

W grupie jarosławskiej doszło do meczu na szczycie, w którym lider zmierzył się z wiceliderem. Zakończyło się polubownie, przez co beniaminek z Tuchli wciąż zajmuje fotel przodownika. Wiceliderem został MKS Radymno, który pewnie ograł u siebie KS Szówsko. Być może na właściwą ścieżkę wszedł spadkowicz z V ligi okręgowej Santos Piwoda, a dobrą passę podtrzymuje mocny Wiraż Chłopice. Fatalnie natomiast wygląda gra LKS Skołoszów, który nie zdobył jeszcze punktu. Tylko nieco lepiej Hetmana Laszki, który przecież w poprzedniej kampanii długo walczył o promocję klasę wyżej.

W grupie lubaczowskiej trzy wygrane w trzech meczach ma na swoim koncie Zryw Młodów. Nie wygrywa efektownie, ale najważniejsza jest stabilność. Tego chyba wreszcie doświadcza Zdrój Horyniec, który po nieoczekiwanej remisowej inauguracji, nie pozostawił żadnych złudzeń u siebie LKS Miękisz Nowy, wicemistrzowi poprzedniego sezonu. Dobrze radzą sobie: Huragan Basznia Dolna, Victoria Stary Dzików i Piast Antoniki. Tego nie można powiedzieć natomiast o Roztoczu Narol, które na koncie ma zero punktów, zero strzelonych bramek i aż dziesięć straconych.

Reklama

W grupie przemyskiej dotychczasowy lider Gwiazda Maćkowice wysoko uległa rezerwom Polonii Przemyśl i została zrzucona z fotela przodownika przez Tęczę Kosienice. Tęcza swojego meczu w Trójczycach nie dokończyła, bo pod koniec spotkania doszło do gorszących scen, kiedy jeden z zawodników Korony Trójczyce zaatakował sędziego tego spotkania. Za plecami kosieniczan pojawili się już ci, którzy pewnie będą należeć do czołówki tabeli, czyli Biało-Czerwoni Kaszyce i KS Arłamów. Ci drudzy nieoczekiwanie jednak postradali dwa punkty u siebie, remisując z Pogórzem Dubiecko. W ogonie tabeli zaś dwa zespoły, które przed lat występowały w IV lidze – Żurawianka Żurawica i Granica Stubno.

W grupie przeworskiej na razie „król jest jeden”. To MKS Kańczuga. Kontynuatorzy tradycji Kamaksu łoją na razie każdego napotkanego rywala. W minionej kolejce rozgromili u siebie Błękitnych Grzęska. Średnio na mecz zdobywają ponad 7 bramek. Kurtyna… Za ich plecami usadowiła się Wisełka Siennów, a spore aspiracje może mieć i San Gorzyce. Obok siebie po trzech kolejkach znalazły się dwie Błyskawice. Na razie lepsza ta z Rozborza, beniaminek tej klasy rozgrywkowej. Zaskakuje miejsce Huraganu Gniewczyna. Ostatnie. To jedyny zespół bez punktu i bez strzelonej bramki.

Grupa jarosławska

  • Korona – Fredro 1:1 (0:1),
  • Wisznia – Tęcza 2:0 (1:0),
  • LKS Skołoszów – Santos 0:4 (0:2),
  • Łęk – Wiraż 1:3 (0:2),
  • Łęg – Hetman 4:2 (3:1),
  • MKS R. – KS Szówsko 5:2 (3:0),
  • LKS Manasterz – Dąb 2:0 (1:0).

Grupa lubaczowska

  • Huragan – Roztocze 3:0 (2:0),
  • Rolnik – Graniczni 3:2 (1:2),
  • Victoria – Orkan 8:0 (5:0),
  • Ursus – Zryw 0:2 (0:1),
  • Juwenia – Piast 1:3 (1:2),
  • Zdrój – LKS Miękisz N. 5:0 (3:0),
  • Czerwoni – Gwiazda 3:4 (2:2).

Grupa przemyska

  • Viking – Korona O. 0:0,
  • Polonia II – Gwiazda 3:0 (2:0),
  • Żurawianka – LKS Nakło-Starzawa 0:3 (0:2),
  • Bizon – Grom 2:0 (1:0),
  • Granica – Biało-Czerwoni 0:5 (0:4),
  • KS Arłamów – Pogórze 0:0,
  • Korona T. – Tęcza 0:3 walkower (mecz przerwany w 83. min przy stanie 0:2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy).

Grupa przeworska

  • MKS K. – Błękitni 8:1 (5:0),
  • Błyskawica Rozbórz – Orzeł II 4:1 (3:1),
  • Center Projekt – Huragan 1:0 (1:0),
  • GKS Majdan S. – Wisełka 0:1 (0:0),
  • Cresovia – San 4:4 (3:2),
  • Piast – Start 3:5 (2:3),
  • Alabaster – Błyskawica Rożniatów 1:1 (0:1).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/09/2025 11:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama