Reklama

Młodzi Nurtu błysnęli w Kraśniku

W hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku rozegrany został I Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii żaków, młodzików i kadetów. Wzięło w nim udział ponad 200 tenisistów z różnych województw.

Podkarpacie reprezentowali m.in. zawodnicy Nurtu Przemyśl, podopieczni Zdzisława Bodnara. W kategorii[paywall] żaków dobrą formą błysnął Łukasz Hajduk. Walczył bardzo dzielnie, w ostateczności plasując się na 9. miejscu. Żaczki reprezentowały Amelia Chmielowska i Maja Kozak. Młode tenisistki zakończyły swoją rywalizację na 5. miejscu. Z bardzo dobrej strony pokazały się młodziczki. Martyna Gołąb zajęła 5. miejsce, Amelia Kozak była 9. Najlepiej zaprezentowała się Martyna Hajduk, która zajęła miejsce na podium, zostając wicemistrzynią I Ogólnopolskiego Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego w Kraśniku. Wiele sportowego zacięcia i zapału w swoją grę włożył kadet Jakub Chmielowski. Po wyczerpujących zmaganiach przy stole zajął znakomite 2. miejsce. Podsumowania imprezy, wręczenia pucharów i nagród rzeczowych dokonał wiceminister sportu Jarosław Stawiarski oraz władze Kraśnika.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama