W hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku rozegrany został I Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii żaków, młodzików i kadetów. Wzięło w nim udział ponad 200 tenisistów z różnych województw.

Podkarpacie reprezentowali m.in. zawodnicy Nurtu Przemyśl, podopieczni Zdzisława Bodnara. W kategorii[paywall] żaków dobrą formą błysnął Łukasz Hajduk. Walczył bardzo dzielnie, w ostateczności plasując się na 9. miejscu. Żaczki reprezentowały Amelia Chmielowska i Maja Kozak. Młode tenisistki zakończyły swoją rywalizację na 5. miejscu. Z bardzo dobrej strony pokazały się młodziczki. Martyna Gołąb zajęła 5. miejsce, Amelia Kozak była 9. Najlepiej zaprezentowała się Martyna Hajduk, która zajęła miejsce na podium, zostając wicemistrzynią I Ogólnopolskiego Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego w Kraśniku. Wiele sportowego zacięcia i zapału w swoją grę włożył kadet Jakub Chmielowski. Po wyczerpujących zmaganiach przy stole zajął znakomite 2. miejsce. Podsumowania imprezy, wręczenia pucharów i nagród rzeczowych dokonał wiceminister sportu Jarosław Stawiarski oraz władze Kraśnika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze