Mali odkrywcy z Niepublicznego Przedszkola Edukacyjnego „Kraina Odkrywców” wesoło i aktywnie spędzali czas za sprawą wizyty niecodziennych gości.
Od 16 do 18 sierpnia w przedszkolu gościli wolontariusze z organizacji Generacja Plus. – To grupa młodych ludzi z całej Polski, którzy doświadczyli Boga w swoim życiu i chcieliby się tym dzielić z innymi. W ciągu tygodnia organizują rozmaite kluby dla dzieci, koncerty, happeningi i okazują dobroć w praktyce. W czasie klubów przedszkolaki z Krainy Odkrywców uczyły się, jak od małego stawać się dobrym człowiekiem. Poprzez przedstawienia historii biblijnych w formie scenek dzieci uczyły się, co oznacza kochać, lubić, szanować i poznawać miłość Boga. Był też czas na gry, warsztaty plastyczne i zabawy ruchowe. Największą popularnością cieszyły się biegi przez folię bąbelkową, zabawy z masą solną, tańce interpretacyjne do piosenek Arki Noego – relacjonuje dyrektorka przedszkola Agata Podgórska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze