Reklama

Młodziany „Daniusia” szaleją!

Choć różnica w wieku, doświadczeniu, a czasami wciąż jeszcze w umiejętnościach jest dość znaczna, to 17-latkowie Daniela Puchalskiego, czyli zespół Hensfort Przemyśl znakomicie radzi sobie na parkietach seniorskiej III ligi.

Po inauguracyjnej wygranej z zespołem z Biłgoraju, przyszła minimalna porażka w Stalowej Woli ze Stalą, a potem dwa kolejne zwycięstwa, w tym to najcenniejsze z SKK Rzeszów. Zespołem, który rok w rok pretenduje do walki o II ligę. Oba spotkania młodzi przemyślanie rozegrali w ten weekend (26 – 27 listopada br.) w sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego, do którego koszykarze uczęszczają.

– To był bardzo trudny weekend dla naszych juniorów. Dwa bardzo ciężkie mecze z przeciwnikami, którzy nie mieli zamiaru oddawać punktów niespełna siedemnastolatkom. Właśnie dla takich meczów gramy w tej lidze. W każdym musimy wznieść się na wyżyny, chcąc funkcjonować w tej grze. Widać po wynikach, że funkcjonujemy i to dobrze. Wiemy, ile pracy przed nami, nie wpadamy w euforię, ale cieszymy się z tego co udaje się nam osiągać. Coraz więcej prawdziwej koszykówki w naszej grze, dobrze się to ogląda, a loty Szymona Janczaka nad obrońcami są już powtarzalną ozdobą naszych meczów – podsumował trener Hensfortu D. Puchalski.

Hensfort Przemyśl – SKK Rzeszów 78:72 (19:10, 17:31, 24:7, 18:24)
Punkty: Sz. Janczak 17, P. Strzępek 12, K. Walciszewski 12, J. Complak 8, M. Kleszcz 8, B. Kosior 8, K. Radoń 7, J. Kucharski 2, Sz. Prusak 0, R. Serwański 0, W. Słaby 0.

Reklama

***
Hensfort Przemyśl – AZS PWSTE Jarosław 82:81 (16:12, 17:22, 25:21, 24:26)
Punkty: Sz. Janczak 25, K. Walciszewski 16, M. Kleszcz 13, P. Strzępek 13, J. Complak 7, J. Kucharski 5, B. Kosior 4, K. Radoń 3, Sz. Prusak 0, R. Serwański 0, W. Słaby 0.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Paweł Miśko - niezalogowany 2016-11-27 15:49:20

    Macie  przestarzałe informacje dotyczące autora zdjęcia. Otóż chciałbym powiedzieć, że nie ja to zdjęcie robiłem. Zapiszcie poprawnego autora, pozdrawiam ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Paweł Miśko - niezalogowany 2016-11-27 15:50:56

    Macie  przestarzałe informacje dotyczące autora zdjęcia. Otóż chciałbym powiedzieć, że nie ja to zdjęcie robiłem. Zapiszcie poprawnego autora, pozdrawiam ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kingisback - niezalogowany 2016-11-27 20:56:51

    Spoko Paweł, już zmienione! Pozdro!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama