Reklama

Motocyklista ucierpiał w wypadku

Coraz częściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Patrzcie w lusterka, rowerzyści i motocykliści są wszędzie.

Należytej ostrożności nie zachowała kierujaca oplem corsą 24-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród. Młoda kobieta podczas wyjeżdżania z prywatnej posesji nie upewniła się, czy może się bezpiecznie włączyć do ruchu i wymusiła pierwszeństwo przejazdu na motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego 21-letni kierowca yamahy, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, trafił do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Wypadek miał miejsce 29 czerwca, koło 14.30 w Nienaszowie.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości