Coraz częściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Patrzcie w lusterka, rowerzyści i motocykliści są wszędzie.
Należytej ostrożności nie zachowała kierujaca oplem corsą 24-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród. Młoda kobieta podczas wyjeżdżania z prywatnej posesji nie upewniła się, czy może się bezpiecznie włączyć do ruchu i wymusiła pierwszeństwo przejazdu na motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego 21-letni kierowca yamahy, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, trafił do szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze