Reklama

Motocyklista uderzył w barierkę

Do zdarzenia drogowego doszło 20 bm., przed godz. 19, w Stubienku koło Przemyśla.

17-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu jarosławskiego, na zakręcie wpadł w poślizg i uderzył w barierę energochłonną.  
Nastolatek został poważnie ranny – ze znacznymi  obrażeniami wewnętrznymi przewieziono go do szpitala, gdzie został na obserwacji.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają przemyscy policjanci.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości