5 grudnia, o g. 14, jarosławskie dobre duchy po raz kolejny opanują ulice miasta podczas wydarzenia III Jarosławskie Moto Mikołaje Dzieciom.
W jakim celu? Aby pomóc i dać radość najmniejszym, najuboższym i w potrzebie. Po konsultacjach z powiatowymi MOPS-ami oraz GOPS-ami motocykliści wiedzą już, do których domów św. Mikołajowi jest trudno trafić i gdzie nie słychać szelestu odpakowywanych niespodzianek. W tym roku to się zmieni.
Każdy z Was może dołączyć do wesołej parady, która ruszy o g. 15. Jej trasa to ulice: Spytka, Lubelska, Pogodna, Skarbowskiego, Konfederacka, Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, 3 Maja, Lubelska, Opolska z metą na Rynku.
Wesprzyj akcję:
Spraw, by Moto Mikołaje odwiedzili wszystkie wyglądające ich dzieci.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze