Reklama

MotoMikołaje kolejny raz opanują jarosławski Rynek. Wesprzyj zrzutkę!

5 grudnia, o g. 14, jarosławskie dobre duchy po raz kolejny opanują ulice miasta podczas wydarzenia III Jarosławskie Moto Mikołaje Dzieciom.

W jakim celu? Aby pomóc i dać radość najmniejszym, najuboższym i w potrzebie. Po konsultacjach z powiatowymi MOPS-ami oraz GOPS-ami motocykliści wiedzą już, do których domów św. Mikołajowi jest trudno trafić i gdzie nie słychać szelestu odpakowywanych niespodzianek. W tym roku to się zmieni.

Każdy z Was może dołączyć do wesołej parady, która ruszy o g. 15. Jej trasa to ulice: Spytka, Lubelska, Pogodna, Skarbowskiego, Konfederacka, Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, 3 Maja, Lubelska, Opolska z metą na Rynku.

Wesprzyj akcję: 



Spraw, by Moto Mikołaje odwiedzili wszystkie wyglądające ich dzieci.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama