Reklama

MZK testuje nowy autobus [ZDJĘCIA]

18/02/2017 12:00

Na ulicach Przemyśla pojawił się nowy autobus. To niskopodłogowy model Sancity 12LF z sanockiej fabryki Autosan.


fot.MZK Przemyśl


fot.MZK Przemyśl


fot.MZK Przemyśl


fot.MZK Przemyśl
AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asd - niezalogowany 2017-02-18 15:41:24

    wygląd fajny ale zagospodarowanie miejsc w środku słabe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pasażer - niezalogowany 2017-02-18 16:17:35

    Co to za silnik, kto go produkuje, jakiej pojemności, ile spala?Jestem za rodzimą, polską produkcją. Autosan powinien wyjść z propozycją małego i średniego pojazdu w rodzaju  bus z silnikiem 2500 cm3. Każdy kto jeździ autobusami w mieście widzi że ilość pasażerów jest znikoma, jeśli jest więcej to tylko w pewnych godzinach.   Wystarczyłoby  w miasto  " puścić "  małe busy, na trasach tego wymagających i w oznaczonych godzinach autobusy normalne.  Marnotrawstwem  jest    jazda dużych  autobusów z  kilkoma pasażerami na pokładzie.    I należy powrócić do polskiej produkcji   a nie utrzymywać najczęściej mocno zużyte  pojazdy ze wszystkich dostępnych marek na świecie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2017-02-18 17:16:07

    bardzo mądra i trafna opinia ,miasto wymiera a tu szykują się do zakupu takich autobusów-gigantów czy w tej Radzie M.-bez radzie ktoś jeszcze ma rozum?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama