Reklama

Na A4 auto stanęło w płomieniach

24/06/2018 12:30

Policjanci z Łańcuta zjawili się na autostradzie A4 w związku z pożarem renaulta. Samochód doszczętnie spłonął. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

W środowy ranek, około g. 8.30 funkcjonariusze zostali powiadomieni o płonącym pojeździe na autostradzie A4. Samochodem tym w kierunku Przeworska podróżowało dwóch mężczyzn z Rzeszowa.

Podczas jazdy zaświeciła się lampka kontrolna, informowała o awarii silnika.

Kierowca zjechał na awaryjny pas i się zatrzymał. Chwilę później spod maski zaczął się wydobywać dym i płomienie.
Na miejsce wezwano też strażaków z Łańcuta i Przeworska. Mimo szybkiej akcji gaśniczej, samochód całkowicie spłonął.


fot.KPP Łańcut
MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama