28 maja planowany jest Drugi Roztoczański Rajd Rowerowy szlakiem Green Velo, biegnącym między innymi po terenie powiatu lubaczowskiego. Chętnych do zobaczenia tego malowniczego odcinka nie brakuje. O przedsięwzięcie zapytaliśmy Martę Zabrońską, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych i Bogdana Skibińskiego, naczelnika Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie.
MZ: – Odcinek Green Velo w naszym powiecie określany jest jako najładniejszy z całej trasy. Mamy zgłoszenia nie tylko od mieszkańców powiatu lubaczowskiego, ale też spoza, choćby z Sanoka czy Świdnika.
Jakie ciekawe miejsca będą mogli po drodze zobaczyć uczestnicy?
BS: – Poruszać się będziemy najbardziej malowniczymi trasami. Odwiedzimy „perły architektury drewnianej”, dotkniemy kamieniarki bruśnieńskiej, będziemy zgłębiać tajemnice linii Mołotowa, tak żeby wrócić do Horyńca-Zdroju i w parku zdrojowym mieć czas na przyjemności dla ciała i ducha.
MZ: – Dodatkową atrakcją będzie pokaz akrobacji na rowerze w wykonaniu mistrza Krystiana Herby.
Dziękuję za informacje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.czy pełen art. jest dostępny w dzisiejszym wydaniu? Jestem bardzo ciekaw za co płaci się 40 zł. i czy jeżeli ktoś nie zapłaci to w jaki sposób zostanie usunięty z imprezy ;-)
Rajd jak rajd ,ale co się będzie po nim działo to najlepsza część tej imprezy.Stąd pewnie te 40 zł.
młodzi ludzie powinni się tym zajmować, a nie starsze panie
te atrakcyjne narody to bryloczki hihihi bidony i tempo ślimaka
czy pełen art. jest dostępny w dzisiejszym wydaniu? Jestem bardzo ciekaw za co płaci się 40 zł. i czy jeżeli ktoś nie zapłaci to w jaki sposób zostanie usunięty z imprezy ;-)
Rajd jak rajd ,ale co się będzie po nim działo to najlepsza część tej imprezy.Stąd pewnie te 40 zł.
młodzi ludzie powinni się tym zajmować, a nie starsze panie