Do wypadku doszło wczoraj po południu, 28 bm., w Pełkiniach. 53-letnia kobieta kierująca fiatem seicento trafiła z obrażeniami do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca oplem vectrą nie zachowała należytej ostrożności i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni – 32-latka z województwa mazowieckiego zjechała na przeciwny pas i zahaczyła o prawidłowo jadące seicento. Kierująca seicento 53-letnia jarosławianka wpadła w poślizg, zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się z oplem astrą. Samochody wylądowały w rowie. 53-latka została ranna i trafiła do jarosławskiego szpitala. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, wszyscy kierujący byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze