Reklama

Na łuku drogi zderzyły się 3 pojazdy. Kobieta trafiła do szpitala

Do wypadku doszło wczoraj po południu, 28 bm., w Pełkiniach. 53-letnia kobieta kierująca fiatem seicento trafiła z obrażeniami do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca oplem vectrą nie zachowała należytej ostrożności i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni – 32-latka z  województwa mazowieckiego zjechała na przeciwny pas i zahaczyła o prawidłowo jadące seicento. Kierująca seicento 53-letnia jarosławianka wpadła w poślizg, zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się z oplem astrą. Samochody wylądowały w rowie. 53-latka została ranna i trafiła do jarosławskiego szpitala. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, wszyscy kierujący byli trzeźwi.


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama