Reklama

Na miejskie sesje wróciła telewizja

10/07/2016 15:16

Gdy mieszkańcy Jarosławia przyzwyczaili się, że sesje rRady mMiasta są transmitowane online przez lokalne telewizje internetowe, a zapis jest dostępny na ich portalach, te przestały nagrywać posiedzenia rady. Pełna emocji sesja poświęcona absolutorium dla burmistrza nie znalazła się w sieci.

Kamery jednak wróciły na salę narad w ratuszu. Już nie są to operatorzy zewnętrzni. Sesje są nagrywane na zlecenie magistratu, miejskim sprzętem, a realizatorami nagrań są pracownicy ratusza bądź podległych jednostek. Zapisywanie posiedzeń rady rozpoczęto od dwóch nadzwyczajnych sesji, które odbyły się w czwartek, 30 czerwca. Radni przyjęli z zadowoleniem taki obrót sprawy i wyrazili nadzieję, że nagrania będą dostępne dla każdego. Burmistrz nie oponował.

Obecność kamer wpływa po części na postawę niektórych radych na sesjach. Nie tyle w sferze merytorycznej, co emocjonalnej. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2016-07-10 21:53:41

    a gdzie to teraz będzie można pooglądać?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2016-07-12 07:14:35

    a kaski to mają na czuprynach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2016-07-12 07:57:14

    Wysoka Radoa likwidacja strażyto kiedyPanowie Radnipamiętam Wasze obietnicei przypomnę na wiecach  wyborczych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości