Futbol będzie królować podczas zbliżającego się 8. Charytatywnego Gwiazdkowego Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się 10 stycznia w przemyskiej hali POSiR. Wśród wielu interesujących konfrontacji jedna będzie wyjątkowa.
Tradycyjnie w naszym turnieju wystąpi wiele byłych gwiazd futbolu. Swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentują m.in. piłkarze Reprezentacji Śląska Oldbojów, wśród których nie zabraknie byłych ekstraligowców z: Górnika Zabrze, Ruchu Chorzów czy GKS-u Katowice.
Mocną ekipę wystawi na pewno Reprezentacja Polski U-35 w futsalu. Niewiadomą będzie postawa Reprezentacji Słowacji Oldbojów, ale z całą pewnością nasi południowi sąsiedzi nie będą odstawać umiejętnościami. Wiele znanych twarzy pojawi się w zestawieniach miejscowych ekip, czyli: Auto-Moto-Fanu, Eurobusu, Castoramy, Quick-Service Mir-Bud, Reprezentacji Gminy Bircza czy Życia Podkarpackiego.
Niespodzianką dla wszystkich, którzy zjawią się w hali POSiR będzie potyczka między politykami a darczyńcami turnieju charytatywnego. Bo na czas naszej imprezy politycy zakopią topór wojenny! W jednej ekipie wystąpią: poseł Marek Rząsa (PO), radny Wojciech Błachowicz (PO), radny Tomasz Schabowski (PO), poseł Andrzej Matusiewicz (PiS), radny Maciej Kamiński (PiS), poseł Wojciech Bakun (Kukiz’15), Karol Wasiewicz (Zjednoczona Lewica), radny Daniel Dryniak (Porozumienie dla Przemyśla), radny Janusz Zapotocki (SLD), naczelnik Wydziału Promocji, Sportu, Turystyki i Kultury UM w Przemyślu Mariusz Zamirski czy szef POSiR-u Marek Osiadacz.
Na ławce trenerskiej zasiądzie posłanka PiS Anna Schmidt-Rodziewicz (PiS). Ich rywalami będą nasi darczyńcy, którzy dodatkowo do swojego zespołu wytypują po dwóch zawodników. Wśród ekipy pod nazwą Darczyńcy Team na parkiecie będzie można zobaczyć m.in.: Roberta Żero, Mariusza Frankowa, Andrzeja Gwiazdonia, Witolda Sznajdera, Jacka Wywrota, Stanisława Chrobaka, Dariusza Pankiewicza czy redaktora naczelnego ŻP Artura Wilguckiego. Jednego można być pewnym: wielkich emocji nie zabraknie! Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy musicie zapraszać tych oszołomów polityków? Nie można nawet w niedzielę odpocząć od tych matusiewiczów?
myślałam że pan T Umie tylko ruszyć flaszkę z młodzieżą w klubie osiedlowym ..
Najwięhrze gwiadki tej imprezy to Zamirski i Osiadacz.Grabarze przemyskiego sportu
Czy musicie zapraszać tych oszołomów polityków? Nie można nawet w niedzielę odpocząć od tych matusiewiczów?
A co robi ten sutener w UM?
myślałam że pan T Umie tylko ruszyć flaszkę z młodzieżą w klubie osiedlowym ..