Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla naszego województwa.
W województwie podkarpackim, zwłąszcza jego północnej części zacznie mocno wiać już dziś, 18 stycznia, od godziny ok. 17. Silny wiatr będzie nam doskwierał aż do jutra, do godziny ok. 14.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.banan jak ci klamie skoro wieje jak niewiem co jak siemieszka na zadupiu to tam nawet ptaki zawracaja a psy du.. szczekaja
Jak zwykle gazeta kłamie
banan jak ci klamie skoro wieje jak niewiem co jak siemieszka na zadupiu to tam nawet ptaki zawracaja a psy du.. szczekaja