Przedstawiamy dzisiejszy raport Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie Podkarpacia.
W Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie od 12 do 14 września zmarły 4 osoby, to mieszkanka powiatu strzyżowskiego, dwie mieszkanki powiatu dębickiego oraz mężczyzna z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (pacjent z wynikiem dodatnim, ale bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID-19). Kobiety miały 75, 76 i 79 lat, natomiast pacjent 85.
Wyzdrowiało 37 osób z 10 powiatów województwa.
Odnotowano 41 nowych, potwierdzonych przypadkó zakażenia:
6 osób – dębicki (4K; 2M) 2 osoby – jarosławski (1K; 1M) 2 osoby – jasielski (1K; 1M) 1 osoba – leski (1K) 4 osoby – leżajski (2K; 2M) 1 osoba – łańcucki (1K) 1 osoba – niżański (1K) 1 osoba – przemyski (1K) 2 osoby – miasto Przemyśl (1K; 1M) 6 osób – przeworski (5K; 1M) 1 osoba – ropczycko-sędziszowski (1M) 2 osoby – rzeszowski (2K) 8 osób – miasto Rzeszów (5K; 3M) 1 osoba – stalowowolski (1M) 3 osoby – strzyżowski (2K; 1M)Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co tam manipulowane wylicznkiNajważniejsze jest ile osób z zarazą trafia do szpitala i ile z nich umiera.To mówi wszysko.To najgorsza konsekwencja tej zarazy to ograniczenie dostępu do pomocy dla wielu chorych.To też pokazuje ,że w naszym regionie takie ograniczenie wystepuje w dostępności do testów.A do szpitali przyjmowani sa już pacjęci w stanie agonalnym lub przed agonalnymTa ponura rzeczywistość spowodowała,ze bezpośredni nadzór wziął na siebie Pan Marszałek Podkarpacia chyba jedyny w zarządzie zdający sobie sprawę z zagrożenia dla mieszkańców .Może to coś zmieni np w dostępności do testów które w porównaniu z innymi reginami są co najmniej dwukrotnie ograniczone .Można rzec ,że nasz region traktowany jako zamieszkały przez podludzi mniej wartościowych dla naszego kraju.A może jest inaczej?
A ile zmarło na zapalenie płuc, sepsę, raka, choroby zakaźne z powodu grypy itd.
Ile zmarło z powodu dostępu do lekarza.Ile zachorowsło czekając w kilometrowej kolejce na zimne i deszczu pod szpitalem czekając kilka godz na pobranie wymazu.
A skąd masz te durne wieści , może wreszcie przestaniesz pisać głuPOty
Nic się nie zmieni, ponieważ aktualne przepisy związały lekarzom ręce. Test można zlecić dopiero na 2-ej wizycie czyli najszybciej po 3 dniach i przy wystąpieniu 4 objawów łącznie. A ile osób się zarazi w międzyczasie?
No bo 50 ludzi na weselu nie zaraża, ale 51 już tak, i słusznie ten jeden ponadwymiarowy potrafi zmienić kształt czasu poweselnego. Słuszną linię ma nasza władza.
Co tam manipulowane wylicznkiNajważniejsze jest ile osób z zarazą trafia do szpitala i ile z nich umiera.To mówi wszysko.To najgorsza konsekwencja tej zarazy to ograniczenie dostępu do pomocy dla wielu chorych.To też pokazuje ,że w naszym regionie takie ograniczenie wystepuje w dostępności do testów.A do szpitali przyjmowani sa już pacjęci w stanie agonalnym lub przed agonalnymTa ponura rzeczywistość spowodowała,ze bezpośredni nadzór wziął na siebie Pan Marszałek Podkarpacia chyba jedyny w zarządzie zdający sobie sprawę z zagrożenia dla mieszkańców .Może to coś zmieni np w dostępności do testów które w porównaniu z innymi reginami są co najmniej dwukrotnie ograniczone .Można rzec ,że nasz region traktowany jako zamieszkały przez podludzi mniej wartościowych dla naszego kraju.A może jest inaczej?
A ile zmarło na zapalenie płuc, sepsę, raka, choroby zakaźne z powodu grypy itd.
Ile zmarło z powodu dostępu do lekarza.Ile zachorowsło czekając w kilometrowej kolejce na zimne i deszczu pod szpitalem czekając kilka godz na pobranie wymazu.