Reklama

Na przemyskim Rynku stanęło serce na nakrętki [ZDJĘCIA]

Serduszek przybywa. Czemu służą? Wrzucając do nich zużyte nakrętki, dbamy o środowisko i wspieramy stowarzyszenia czy osoby prywatne, które dzięki sprzedaży nakrętek pozyskują środki na rehabilitację.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-03-24 18:05:55

    Na covid jest , na raka trzeba zbierać nakrętki .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-03-24 20:39:29

    No i fajnie, jednakowoż, wolałbym aby stanęły tam drzewa w miejsce tych bestialsko, podstępnie i bezmyślnie wyrżniętych !!!WYCIĘLI ZDROWE DRZEWA W RYNKU W PRZEMYŚLU - NOWINY24.PLYOUTUBE.COM - DRZEWO ZA DRZEWO - 90 SEK.PO CO NAM DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2021-03-24 21:32:23

    Miejsce drzew jest w parku miejskim,  ja wołałbym  aby  w rynku   wybudowano ratusz  oraz  z piękną kamienicę w miejsce  tej zburzonej, kamienicę z pięknymi  lokalami i tarasami  do wypoczynku. I wtedy można by  dokonać   rozumnie  nasadzeń krzewów ozdobnych ,kwiatów  itp.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości