Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy ostrzega, że od dziś, 30 bm., do 2 lipca na Podkarpaciu zapanują wysokie temperatury.
Temperatura przez te trzy dni sięgać będzie 30 - 33 stopni C. W nocy trochę wytchnienia, minimalnie może być 14 – 18 stopni C. Pamiętajcie o ochronie przed promieniowaniem słonecznym i odpowiednim nawodnieniu – najlepiej sięgać po wodę mineralną. Kiedy temperatura powietrza przekracza 30 stopni, organizm bardziej niż zazwyczaj zaczyna odczuwać zmęczenie. Unikajcie wysiłku fizycznego, alkoholu, kawy, mocnej herbaty, słodkich napojów gazowanych i energetyków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super ten przemyski Aqa park na zdjęciu najpiękniejszy i najlepszy nie tylko w Polsce ale i UE .
Super ten przemyski Aqa park na zdjęciu najpiękniejszy i najlepszy nie tylko w Polsce ale i UE .