Reklama

Nadciąga fala upałów!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy ostrzega, że od dziś, 30 bm., do 2 lipca na Podkarpaciu zapanują wysokie temperatury.

Temperatura przez te trzy dni sięgać będzie 30 - 33 stopni C. W nocy trochę wytchnienia, minimalnie może być 14 – 18 stopni C. Pamiętajcie o ochronie przed promieniowaniem słonecznym i odpowiednim nawodnieniu – najlepiej sięgać po wodę mineralną. Kiedy temperatura powietrza przekracza 30 stopni, organizm bardziej niż zazwyczaj zaczyna odczuwać zmęczenie. Unikajcie wysiłku fizycznego, alkoholu, kawy, mocnej herbaty, słodkich napojów gazowanych i energetyków.


fot.Roman Kijanka
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    erty - niezalogowany 2016-07-01 11:21:56

    Super ten przemyski Aqa park na zdjęciu najpiękniejszy i najlepszy nie tylko w Polsce ale i UE .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości