Reklama

Najlepsi sportowcy otrzymali stypendia [WIDEO]

29/04/2016 20:12

W środę (27 bm.) przyznano stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych z naszego regionu. Wśród nich znaleźli się najlepsi z powiatu lubaczowskiego.

 399 600 tys. zł to kwota, jaką w tym roku zarząd województwa przeznaczył na stypendia, które przyznano 127 sportowcom. Wysopkość stypendium uzależniona była od osiągnięć i kategorii wiekowej wyróżnionej osoby.  Na nagrody przyznawane trenerom przygotowano 65 tys. zł.  Otrzymały je osoby docenione za wkład w sportowy rozwój podkarpackiej młodzieży oraz przyczynienie się do medalowych osiągnięć swoich podopiecznych.

Wśród wyróznionych sportowców znalazł się kickbokser Mateusz Kubiszyn (Sokół Jarosław), warcabści: Kinga Hulak i Klara Kornaga z LKS UNIA Horyniec-Zdrój oraz Dawid Mańczak z MUKS LIBERO Basznia Dolna.

Pełna relacja z wydrzenia oraz lista wszystkich stypendystów znajduje się na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego.
JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama