Reklama

Najlepszy sportowiec 2018. Głosowanie nabiera rumieńców

19/01/2019 07:57

Jeszcze moment i przekroczymy pierwszy tysiąc kuponów nadesłanych przez Czytelników ŻP na swoich ulubionych sportowców. Tę magiczną dla tego typu przedsięwzięć cyfrę dawno przekroczyliśmy jeśli chodzi o SMS-esy.

WYNIKI GŁOSOWANIA SMS-OWEGO


Rywalizacja, zarówno w kategorii seniorów, jak i juniorów rozgorzała na dobre, choć – jak co roku – jej kumulacja nastąpi najprawdopodobniej w drugiej połowie stycznia br.

Wśród seniorów na prowadzeniu jest wielokrotny uczestnik naszej zabawy, wielokrotny zdobywca miejsc w pierwszej „trójce” (ostatnie zwycięstwo w konkursie-plebiscycie za 2015 rok), kolarz górski PSK Olimpionik Przemyśl Krzysztof Gierczak. Do tej pory zgromadził 910 punktów.

Nie można powiedzieć, że po piętach depcze mu piłkarz ręczny SRS Czuwaju Przemyśl Paweł Stołowski, acz różnica niecałych 100 punktów jest zdecydowanie do nadrobienia. Większą stratę ma trzeci na razie, mistrz świata w ju-jitsu, ikona Przemyskiego Klubu Walki Wręcz, także „weteran” naszej zabawy – Tomasz Dańko.

Wśród juniorów zaś nieprawdopodobną wręcz przewagę nad rywalami – oczywiście dzięki głosom swoich kibiców – wypracował sobie młody karateka Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin Michał Igielski.

Nad następną w kolejności młodą koszykarką UKS Basket GO Przemyśl Wiktorią Semko ma już prawie tysiąc punktów przewagi. Na razie jak na dłoni widać niezwykłą wręcz mobilizację sympatyków dziewczęcego basketu. Gdyby teraz nastąpił finał naszego głosowania, w czołowej „dziesiątce” znalazłyby się wszystkie nominowane podopieczne trenera Grzegorza Gorzelnika.

Reklama

Ale to wcale nie oznacza, że sprawa jest już rozstrzygnięta. Wciąż możecie Państwo głosować na swoich faworytów. Wciąż każdy nich ma szansę, aby znaleźć się w gronie laureatów. Zapraszamy do wypełniania kuponów i wysyłania SMS-ów.


Kapituła plebiscytu
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2019-01-19 08:50:17

    jaki sportowiec?/jaki sport?może kiedyś będzie.ale poki co to plebiscyt bez sensu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wola - niezalogowany 2019-01-22 20:55:54

    Zgadzam się. To wygląda w ten sposób że rodziny osób startujących w tym plebiscycie chodzą i proszą żeby wysyłać na te osoby smsy. W tamtym roku osobiście rodzina jednej z osób chodziła za mną i ciągle prosiła "wyślij, a wysłałaś, a powiedz jak wyślesz bo my głosy liczymy".  Moim zdaniem ten konkurs to wyścigi i jak dla mnie nie ma to nic wspólnego z osiągnięciami danej osoby.  I ktoś to powinien monitorować, co to za proszenie i chodzenie po ludziach"ta wyslij". Proszę mnie źle nie zrozumieć, takie konkursy to świetny motywator dla ludzi którzy ciężko pracują, są utalentowani, ale właśnie, chodzi mi o to żeby oni stanęli na tej scenie, a nie ci bo był szturm smsowy. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    X - niezalogowany 2019-01-26 03:42:44

    To prawda, że niektóre osoby nawet tu nie powinny zostać nominowane, a są osoby, które powinny, a ich nie ma. Jednak sport to bardzo ciężka praca, dlatego docenienie 10 zawodników to super pomysł. Będąc już 3 razy w najlepszej 10 ze swojej strony wiem, że jest to bardzo miłe przeżycie i docenienie ze strony kibiców. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama