Kilka godzin z codziennego życia miasta, setki minut nagranego materiału zamknięte w 2-minutowym filmiku. Warto zobaczyć, jak w czarno-białych barwach widzi Przemyśl Ania Pawluk :)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo i to bardzo mi się podobało. Fajny pomysł i realizacja , coś nowego
idz pan w chuj z takim filmem a ania razem z toba
zdrowia życzę ! ZAPRSZAM DO ŻURAWICY , może Jarosław...Tworki.....
Super na prawde mi sie podoba :) Moze nie jest to jakies prfesjonalne ale widacdziewczyna sie starala
Gdzie żeś utracił szare komórki jak w ogóle miałeś takie? Szuwary!!!
Niech zrobi taki filmik o gnijących , zagrzybionych przemyskich kamienicach i podwórkach , o bandach wałęsających się dresiarzy i żuli po zmroku to będzie hit
Bardzo i to bardzo mi się podobało. Fajny pomysł i realizacja , coś nowego
idz pan w chuj z takim filmem a ania razem z toba
zdrowia życzę ! ZAPRSZAM DO ŻURAWICY , może Jarosław...Tworki.....