Reklama

Najpiękniejsze kartki świąteczne

Ideą „Konkursu plastycznego na kartkę świąteczną z motywem Jarosławia” jest podtrzymywanie miłej tradycji przesyłania najbliższym pocztówek z życzeniami. Jarosławianie chętnie włączyli się w inicjatywę.

Na konkurs wpłynęło 369 prac w 4 kategoriach: przedszkola – 65, szkoły[paywall] podstawowe – 221, szkoły ponadgimnazjalne – 17 i mieszkaniec – 16. Wszystkie prace wyeksponowano w holu kamienicy Attavantich (CKiP) oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Natomiast projekty, które zyskały największą sympatię komisji składającej się z burmistrza Waldemara Palucha i Aleksandry Toczek-Borysiuk z CKiP, można obejrzeć na parterze ratusza. Cztery zwycięskie kartki zostały już wydrukowane i niebawem trafią do rąk adresatów. – Pocztówki są niepowtarzalnym symbolem naszej pamięci. Bardzo dziękuję uczestnikom za tak liczne zainteresowanie. Śmiało możemy powiedzieć, że to życzenia od jarosławian dla jarosławian oraz naszych przyjaciół w Polsce i za granicą – mówił burmistrz W. Paluch.

Reklama

Laureaci

Przedszkola:

I miejsce – Zofia Janusz (lat 4,5, Miejskie Przedszkole nr 10)

II miejsce ex aequo – Maciej Makar (6 lat, MP nr 8 Montessori, Grupa Zielona), Maria Chojna (5 lat, MP nr 10)

III miejsce ex aequo – Sara Gwóźdź (4 lata, MP nr 10), Iga Nasiewicz (4 lata, MP nr 3, Grupa Stokrotki)

 

Szkoła podstawowa:

I miejsce – Natasza Waliczek (IV c, Szkoła Podstawowa nr 5)

II miejsce – Emilia Gościak (III e gimnazjalna, SP 1)

III miejsce ex aequo – Milena Bartoszek, (Vc, SP 4), Julia Boryś (VII D, SP nr 4)

Wyróżnienie: Kazimierz Rusak, III B (SP nr 5)

Reklama

 

Szkoły średnie:

I miejsce – Paulina Czwałga (IV Tc, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących)

II miejsce – Karol Szawara (III Tc, ZSTiO)

III miejsce ex aequo – Natalia Kulas (III w zawodzie fryzjer 9-12 Hufiec Pracy przy ZSSChiO), Patryk Perżyło (III Tc, ZSTiO)

 

Mieszkaniec:

I miejsce – Łukasz Waszczuk

II miejsce – Izabela Krygowska

III  miejsce ex aequo – Katarzyna Szarek i Daria Łuka


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2017-12-13 00:12:31

    Ten grubas koło Mikołaja to jakiś koleś? Z polityki?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości