Edukowanie i kształtowanie umiejętności wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w różnych sytuacjach to główne cele konkursu "Bezpieczne wakacje", którego kolejna już edycja rusza dzisiaj, 15 bm.
Konkursy są dwa, a ich organizatorzy to: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.
Pierwszy z nich, konkurs prac plastycznych, adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz placówek letniego wypoczynku. Prace powinny poruszać tematykę:
Prace należy przesyłać od 15 czerwca do 7 października 2016 r. do Wydziału Prewencji miejscowej komendy policji.
Drugi konkurs – na profilaktyczny spot filmowy – skierowany jest do gimnazjalistów. Jego tematyka jest taka sama, ale prace należy przesłać do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na adres: ul. Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów.
Pytania dot. konkursu można kierować tutaj:alina.pieniazek@rz.policja.gov.pl lub monika.hedrzak@rz.policja.gov.pl, a regulaminy znajdziecie TUTAJ.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze