Reklama

Nakręć spot dotyczący bezpieczeństwa! Ruszył konkurs

Edukowanie i kształtowanie umiejętności wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w różnych sytuacjach to główne cele konkursu "Bezpieczne wakacje", którego kolejna już edycja rusza dzisiaj, 15 bm.

Konkursy są dwa, a ich organizatorzy to: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. 

Pierwszy z nich, konkurs prac plastycznych, adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz placówek letniego wypoczynku. Prace powinny poruszać tematykę: 

Bezpieczny pobyt w górach, nad morzem i w lesie, Bezpieczna szkoła,  Bezpieczne miejsce zamieszkania, Bezpieczny Internet, Bezpieczna droga, Zagrożenie używkami (papierosy, alkohol, narkotyki, dopalacze), Subkultury młodzieżowe.

Prace należy przesyłać od 15 czerwca do 7 października 2016 r. do Wydziału Prewencji miejscowej komendy policji.

Drugi konkurs – na profilaktyczny spot filmowy – skierowany jest do gimnazjalistów. Jego tematyka jest taka sama, ale prace należy przesłać do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na adres: ul. Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów.
Pytania dot. konkursu można kierować tutaj:alina.pieniazek@rz.policja.gov.pl lub monika.hedrzak@rz.policja.gov.pl, a regulaminy znajdziecie TUTAJ.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama