Spokojnie to tylko ćwiczenia!Na terenie jarosławskiego Centrum Opieki Medycznej stanął namiot pneumatyczny w barwach maskujących. Konstrukcja została umieszczona w obrębie szpitala w ramach ćwiczeń sprawdzających gotowość lokalnych służb do wystąpienia przypadku koronawirusa.
Wcześniej podobne namioty ustawiono w szpitalach w Przemyślu i Mielcu. Mogą one pełnić rolę pomieszczeń do wstępnej selekcji potencjalnych zainfekowanych osób. – Są to tylko i wyłącznie ćwiczenia, polegające na sprawdzeniu możliwości technicznych sprzętu oraz zweryfikowaniu funkcjonujących procedur – uspokaja Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzeczniczka prasowa wojewody podkarpackiego koordynującego przygotowania na wypadek wystąpienia choroby COVID-19 na Podkarpaciu. Ćwiczenia zaplanowane są tylko na dzisiejszy dzień ( 6 marca) – namiot do jutra zostanie prawdopodobnie usunięty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A myślałem ze to znowu ratownicy jakiś strajk organizują hehehe
No tak, to było by nawet zabawne, ale jak przyjdzie co do czego, to może przejść wam migiem ochota do śmiechu !!!YOUTUBE.COM - PILNE! SKRAJNA CENZURA W SEJMIE WS. ZDROWIA POLAKÓW! JUSTYNA SOCHA O POLICJI SANITARNEJ!?SANEPID JAK POLICJA - NIEZALEZNA.PLSANEPID ZMUSI DO SZCZEPIEŃ POD LUFAMI KARABINÓW? - WOLNEMEDIA.PL
ale pierdoły po co o tym pisać...
Buhahahahahahahaha ,parodia!
A myślałem ze to znowu ratownicy jakiś strajk organizują hehehe