Reklama

Namiot do selekcji zakażonych koronawirusem w jarosławskim COM [ZDJĘCIA]

06/03/2020 12:45

Spokojnie to tylko ćwiczenia!Na terenie jarosławskiego Centrum Opieki Medycznej stanął namiot pneumatyczny w barwach maskujących. Konstrukcja została umieszczona w obrębie szpitala w ramach ćwiczeń sprawdzających gotowość lokalnych służb do wystąpienia przypadku koronawirusa.

Wcześniej podobne namioty ustawiono w szpitalach w Przemyślu i Mielcu. Mogą one pełnić rolę  pomieszczeń do wstępnej selekcji potencjalnych zainfekowanych osób. – Są to tylko i wyłącznie ćwiczenia, polegające na sprawdzeniu możliwości technicznych sprzętu oraz zweryfikowaniu funkcjonujących procedur – uspokaja Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzeczniczka prasowa wojewody podkarpackiego koordynującego przygotowania na wypadek wystąpienia choroby COVID-19 na Podkarpaciu. Ćwiczenia zaplanowane są tylko na dzisiejszy dzień ( 6 marca) – namiot do jutra zostanie prawdopodobnie usunięty.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    u - niezalogowany 2020-03-06 12:56:34

    ale pierdoły po co o tym pisać...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Byczek - niezalogowany 2020-03-06 13:31:07

    Buhahahahahahahaha ,parodia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Adam - niezalogowany 2020-03-06 14:45:30

    A myślałem ze to znowu ratownicy jakiś strajk organizują hehehe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama