Reklama

Nasi III-ligowcy na remis. Cenne punkty Pogoni-Sokoła Lubaczów i KS Wiązownica

Mimo braku zwycięstwa, to była udana kolejka dla dwóch zespołów z naszego regionu.

W piątkowy, 28 marca br., wieczór na stadion w Wiązownicy zjechał lider tabeli, spadkowicz z II ligi – Sandecja Nowy Sącz. Po porażce w arcyważnym spotkaniu w Świdniku ze Świdniczanką ekipa Szymona Szydełki absolutnie faworytem nie była. Nowosądeczanie jednak wiosną na wyjazdach spisują się bardzo słabo. Przegrali w Białej Podlaskiej z Podlasiem, nie potrafili wygrać w Połańcu z Czarnymi. Nie wygrali i w Wiązownicy. Gospodarze rozegrali bardzo solidne zawody i zasłużenie zgarnęli jeden punkt. Punkt ważny, który utrzymuje minimalną stratę do bezpiecznej strefy. Ozdobą tego pojedynku była bramka młodego Jakuba Jarocha, który kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego z ponad 20 m. 

Pogoń-Sokół Lubaczów była z kolei o krok od wywiezienia kompletu punktów z bardzo trudnego terenu w Białej Podlaskiej w starciu z mocnym Podlasiem. Po pierwszych 45 minutach zespół Łukasza Surmy prowadził 0:2 po bramkach Oskara Majdy (trafił w tym sezonie po raz 11.) oraz Adama Imieli i był na dobrej drodze ku pełni szczęścia i drugiej z rzędu wygranej. Moment nieuwagi w ostatnich sekundach gry kosztował ich utratę bramki, która uratowała Podlasie przed nieoczekiwaną porażką.

Reklama

 

Podlasie Biała Podlaska – Pogoń-Sokół Lubaczów 2:2 (0:2)

  • Bramki: 0:1 Majda 9. min, 0:2 Imiela 25. min, 1:2 Opalski 66. min, 2:2 Horzuj 90. min. 

KS Wiązownica – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)

  • Bramki: 1:0 Jaroch 22. min, 1:1 Wolsztyński 64 min.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/03/2025 16:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama