Reklama

Nasze zespoły dostarczycielami punktów

Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 6. kolejkę spotkań. Znowu bez powodzenia rywalizowały zespoły z naszego regionu.

Dwa punkty, 8 bramek strzelonych, 37 straconych – to wspólny dorobek dwóch naszych zespołów występujących w III-ligowych zmaganiach po sześciu kolejkach. Z bardzo solidnych zespołów, a w przypadku Texom Sokoła – wybitnego w zeszłym sezonie – stali się dostarczycielami punktów. Ekipa Marcina Wołowca miała w 6. kolejce bardzo trudne zadanie, bo mierzyła swoje siły w Tarnobrzegu z liderującą Siarką, która wygrała wszystkie pięć spotkań. Nie miała większych problemów z odniesieniem szóstego triumfu, choć do 87. minuty prowadziła ledwie 1:0.
Texom Sokół gościł u siebie ekipę, która do tej pory zgromadziła dwa punkty, więc nie wygrała jeszcze spotkania. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie dał jednak żadnych szans zespołowi Prowadzonemu przez Łukasza Chmurę. Zaaplikował mu aż trzy gole nie tracąc żadnego. Pytanie: kiedy teamy z Wólki Pełkińskiej i Sieniawy odbiją się od dna wciąż pozostaje aktualne i wciąż jest bez odpowiedzi.

 




Texom Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (0:1)

Reklama
 

Siarka Tarnobrzeg – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 3:0 (0:0)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama