Reklama

Nawadniający koktajl owocowo-warzywny

08/07/2024 07:55

Bogaty w elektrolity, minerały i witaminy koktajl, który doskonale orzeźwia i nawadnia organizm w upalne dni.

Składniki:

1 szklanka wody kokosowej,

1 ogórek,

1 kiwi,

1/2 średniego arbuza,

1 szklanka truskawek,

sok z 1/2 limonki,

kilka listków mięty.

 

Sposób przygotowania:

Owoce i warzywa umyć. Ogórka i kiwi obrać ze skórki i pokroić. Miąższ arbuza pokroić na mniejsze kawałki, usuwając pestki. Truskawki odszypułkować i przekroić na ćwiartki.

 

Wszystkie składniki wrzucić do większego naczynia i zblendować. Następnie wlać wodę kokosową i sok z limonki i dokładnie wymieszać. Jeśli jest gorąco, można dodać pokruszony lód, aby koktajl był jeszcze bardziej orzeźwiający.

Reklama

 

Gotowy koktajl przelać do wysokich szklanek i ozdobić listkiem mięty. Podawać natychmiast po przygotowaniu, aby cieszyć się maksymalnymi wartościami odżywczymi i orzeźwiającym smakiem.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/07/2024 10:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama