Bogaty w elektrolity, minerały i witaminy koktajl, który doskonale orzeźwia i nawadnia organizm w upalne dni.
Składniki:
1 szklanka wody kokosowej,
1 ogórek,
1 kiwi,
1/2 średniego arbuza,
1 szklanka truskawek,
sok z 1/2 limonki,
kilka listków mięty.
Sposób przygotowania:
Owoce i warzywa umyć. Ogórka i kiwi obrać ze skórki i pokroić. Miąższ arbuza pokroić na mniejsze kawałki, usuwając pestki. Truskawki odszypułkować i przekroić na ćwiartki.
Wszystkie składniki wrzucić do większego naczynia i zblendować. Następnie wlać wodę kokosową i sok z limonki i dokładnie wymieszać. Jeśli jest gorąco, można dodać pokruszony lód, aby koktajl był jeszcze bardziej orzeźwiający.
Gotowy koktajl przelać do wysokich szklanek i ozdobić listkiem mięty. Podawać natychmiast po przygotowaniu, aby cieszyć się maksymalnymi wartościami odżywczymi i orzeźwiającym smakiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze