21 marca jarosławscy policjanci, mając nagrania z monitoringu, zatrzymali 47-letniego mieszkańca Jarosławia, który kilka dni wcześniej uszkodził drzwi jednego z lokali. Sprawca przyznał się, że był w nim do północy i wyszedł, ale po chwili wrócił. Niestety było już zamknięte, więc się zdenerwował i kilka razy kopnął w drzwi, wybijając szybę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze