Reklama

Nie pozostali obojętni, zapobiegli tragedii...

14/03/2017 11:30

W piątek, 11 marca, na wiadukcie nad autostrada A4 w pobliżu Łańcuta szybka reakcja dwóch młodych mężczyzn uratowała 16-latka przed samobójczą śmiercią.

Po godz. 23 20-letni kierowca poinformował policję, że na odcinku autostrady pomiędzy Łańcutem a Rzeszowem, na jednym z wiaduktów, za barierką ochronną stoi młody mężczyzna. 20-latek nie poprzestał jednak na telefonie, ruszył wraz z drugim mężczyzną na pomoc chłopakowi.

Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, zastali dwóch mężczyzn, którzy trzymali za ręce stojącego na krawędzi wiaduktu chłopaka. Pomimo próśb, nie chciał on przejść na drugą stronę barierki i groził, że skoczy.

Jeden z funkcjonariuszy złapał go za ubranie, drugi zaś przeszedł za balustradę i złapał go za nogi. Policjanci razem z dwoma mężczyznami przenieśli chłopaka przez barierkę i wezwali pogotowie. Po zajściu16-letni mieszkaniec powiatu Łańcuckiego trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki szybkiej reakcji mężczyzn i chęci niesienia pomocy nie doszło do tragedii. Wykazali się oni postawą godną naśladowania.
jk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lech Poznań - niezalogowany 2017-03-14 12:12:59

    A policja za to dostanie nagrode 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Leh Poznań - niezalogowany 2017-03-14 12:27:21

    A policja za to dostanie nagrodę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rr - niezalogowany 2017-03-14 12:37:59

    dobra interwencja więc niech dostanie, żal ci ? zostań policjantem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama