41-letni kierujący oplem trafił do szpitala.
Wczoraj, 14 listopada, koło godziny 17.30 na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Tysiąclecia w Krośnie 63-letni kierujący skodą podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku oplowi.
Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego do szpitala trafił 41-letni kierowca opla. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze