Reklama

Nie zachował ostrożności i potrącił 11-latka na pasach

Kierujący fiatem punto 70-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego przy Wybrzeżu Piłsudskiego w Przemyślu potrącił 11-latka. Chłopiec trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 2 bm., kilka minut po godz. 12.

Z– e wstępnych ustaleń policjantów przemyskiej drogówki wynika, że kierujący fiatem punto jechał od mostu Orląt Przemyskich w kierunku Krasiczyna. Mężczyzna, dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącemu przez jezdnię chłopcu. W wyniku potrącenia 11-latek został przewieziony do szpitala – relacjonuje sierż. sztab. Marta Fac z przemyskiej policji. 

Kierujący był trzeźwy.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Snowid - niezalogowany 2017-08-04 12:11:19

    Przechodził czy "wtargnął" na jezdnię!? A to różnica.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    spp - niezalogowany 2017-08-04 14:03:56

    Przecież pisze wyraźnie ze przechodził.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Hwdp997 - niezalogowany 2017-08-04 21:27:22

    Chuja prawda gnoj jebany sam wlazł pod koła naucz sie chodzic mały cwelu 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości