Kierujący fiatem punto 70-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego przy Wybrzeżu Piłsudskiego w Przemyślu potrącił 11-latka. Chłopiec trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło 2 bm., kilka minut po godz. 12.
Z– e wstępnych ustaleń policjantów przemyskiej drogówki wynika, że kierujący fiatem punto jechał od mostu Orląt Przemyskich w kierunku Krasiczyna. Mężczyzna, dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącemu przez jezdnię chłopcu. W wyniku potrącenia 11-latek został przewieziony do szpitala – relacjonuje sierż. sztab. Marta Fac z przemyskiej policji.
Kierujący był trzeźwy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przechodził czy "wtargnął" na jezdnię!? A to różnica.
Przecież pisze wyraźnie ze przechodził.
Chuja prawda gnoj jebany sam wlazł pod koła naucz sie chodzic mały cwelu
Dziadek jechał wporzoądlu tylko jakiś cymbał nie umie chodzic
Nauczcie sie chodzic a tym jebanym przemyślu
Pan Mieczysław to moj dobry sasiad i wiem ze jezdzi jak emeryt czyli max 40 km\h wiec nie wiem jakim cudem nie wyhamował z tej predkosci wynika ze mały gnoj wlazł pod kola naucz sie chodzic jebany gimbusie !
ten mały huj wbiegł na przejście dla pieszych
Jeżeli wszyscy komentujący widzieli jak było to może spełnią swój obywatelski obowiązek i złożą zeznania? A gdyby to było ich dziecko...?
Proszę świadków, którzy widzieli jak ten chłopak, ciagnięty przez psa na smyczy wbiegł na przejście o złożenie zeznań na Policji. Przecież wielu z nas jest kierowcami i wtargnięcie pieszego na jezdnię może się przydażyć. Szkoda kierowcy, przecież też jest w szoku, a jechał napewno powoli, bo zatrzymał sie na pasach.
Ja się pytam gdzie byli rodzice dzieciaka ? Powinni zostać ukarani za nie dopilnowanie dziecka . Wysłać dzieciaka na spacer z psem w upalny dzień !!! Tym również powinna się zainteresować policja . Jeżeli wbiegł a może został pociągnięty przez psa i to jest przyczyną wypadku . Współczuję kierowcy , jak i dziecku ale należy zadać pytanie gdzie byli rodzice ?
Prawda tego typu ze w polsce to po pasach sie biega bo zaden huj niema kultury zeby puscic pieszego jak stary pierdziel nieumie jezdzic to kurwa balkonik za
dzieciak wbiegł na przejście i ten stary pierdziel to mój znajomy i jeździ bardzo powoli tylko że nie wychamował i jak nie znasz sytuacji to sie nie wpierdalaj cwelu
Przechodził czy "wtargnął" na jezdnię!? A to różnica.
Przecież pisze wyraźnie ze przechodził.
Chuja prawda gnoj jebany sam wlazł pod koła naucz sie chodzic mały cwelu