Reklama

Niech się wszystkim rodzi! Dynowskie Święto Plonów [PROGRAM]

Burmistrz Dynowa i Miejski Ośrodek Kultury 20 bm. zapraszają na Dynowskie Święto Plonów pod hasłem: „Niech chleb nikogo nigdy nie ubodzie, niech się rodzi wszystkim i wszyscy żyjmy w zgodzie”.

Uczestnicy imprezy zbierają się o g. 14.40 przy SP 2, wspólnie wezmą udział w dziękczynnej mszy świętej, by potem przemaszerować barwnym korowodem na teren ośrodka Błękitny San.

Wystąpią kapele ludowe Dynowianie, Tońko oraz zespół Handermander i Przyjaciele z Natalią Twardy na wokalu. Dożynkowy festyn taneczny z zespołem Blue Note rusza o g. 20 i potrwa póki starczy sił.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości