Burmistrz Dynowa i Miejski Ośrodek Kultury 20 bm. zapraszają na Dynowskie Święto Plonów pod hasłem: „Niech chleb nikogo nigdy nie ubodzie, niech się rodzi wszystkim i wszyscy żyjmy w zgodzie”.
Uczestnicy imprezy zbierają się o g. 14.40 przy SP 2, wspólnie wezmą udział w dziękczynnej mszy świętej, by potem przemaszerować barwnym korowodem na teren ośrodka Błękitny San.
Wystąpią kapele ludowe Dynowianie, Tońko oraz zespół Handermander i Przyjaciele z Natalią Twardy na wokalu. Dożynkowy festyn taneczny z zespołem Blue Note rusza o g. 20 i potrwa póki starczy sił.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze