Do niebezpiecznego spotkania z drapieżnikiem doszło wczoraj, 19 bm., około godz. 9, w Jałowem.
53-letni mężczyzna wraz ze szwagrem wybrał się do lasu, aby pozbierać narzędzia pozostawione po wycince drzew. Rozdzielili się.Mężczyzna z urazami rąk i nóg został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Miał wiele szczęścia, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Na pewno wybrali się na poroże