Zgodnie z przepisami nielegalnego imigranta przekazano dziś, 7 bm., służbom granicznym Ukrainy.
Obywatela Azerbejdżanu, który nielegalnie przekroczył zieloną granicę z Ukrainy do Polski, zatrzymali pogranicznicy z placówki BiOSG w Ustrzykach Górnych. Ustalono też obywatela Francji, który czekał na niego po polskiej stronie granicy. Okazało się, że to jego brat, obaj pochodzą z Azerbejdżanu. Starszy z nich, który ma pobyt stały na terenie Francji, postanowił nielegalnie sprowadzić do siebie młodszego brata.
Mężczyzna wpadł zaraz po wyjściu z lasu. – 35-latek nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ale był dobrze przygotowany do wędrówki górskiej. W plecaku oprócz map, smartfonu, ładowarki akumulatorowej, posiadał obuwie na zmianę, odzież do turystyki górskiej oraz zapalarki ognia i hermetycznie pakowaną żywność. Przyznał się do pieszego przekroczenia granicy z Ukrainy do Polski – mówi rzecznik BiOSG Elżbieta Pikor.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze