Reklama

Nielegalnie przekroczył granicę. Chciał dotrzeć do brata we Francji

Zgodnie z przepisami nielegalnego imigranta przekazano dziś, 7 bm., służbom granicznym Ukrainy.

Obywatela Azerbejdżanu, który nielegalnie przekroczył zieloną granicę z Ukrainy do Polski, zatrzymali pogranicznicy z placówki BiOSG w Ustrzykach Górnych. Ustalono też obywatela Francji, który czekał na niego po polskiej stronie granicy. Okazało się, że to jego brat, obaj pochodzą z Azerbejdżanu. Starszy z nich, który ma pobyt stały na terenie Francji, postanowił nielegalnie sprowadzić do siebie młodszego brata.

Mężczyzna wpadł zaraz po wyjściu z lasu. – 35-latek nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ale był dobrze przygotowany do wędrówki górskiej. W plecaku oprócz map, smartfonu, ładowarki akumulatorowej, posiadał obuwie na zmianę, odzież do turystyki górskiej oraz zapalarki ognia i hermetycznie pakowaną żywność. Przyznał się do pieszego przekroczenia granicy z Ukrainy do Polski – mówi rzecznik BiOSG Elżbieta Pikor.

Reklama


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości