Reklama

Niemal 2 tysiące nowych zakażeń w Polsce. Zmarła przemyślanka

Mamy 1967 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło 30 osób.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał dziś, że na terenie Podkarpackia pod nadzorem pozostaje 8 osób, 4 314 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 705 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 237 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 3 992 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 915 osób wyzdrowiało/ zwolniono z izolacji. Odnotowano 135 zgonów.

W dniach 27-30 września br. zmarło 4 mieszkańców województwa podkarpackiego (dwóch mężczyzn z powiatu mieleckiego, kobieta z miasta Przemyśl oraz mężczyzna z powiatu jarosławskiego).

Kolejne 43 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 13 powiatów województwa podkarpackiego.

Nowe 107 potwierdzone przypadki zakażenia to: 1 osoba – bieszczadzki (1M)
1 osoba – brzozowski (1K)
20 osób – dębicki (6K; 14M)
6 osób – jarosławski (3K; 3M)
1 osoba – jasielski (1M)
1 osoba – kolbuszowski (1M)
1 osoba – miasto Krosno (1K)
1 osoba – leski (1K)
2 osoby – leżajski (2M)
1 osoba – lubaczowski (1K)
10 osób – łańcucki (6K; 4M)
15 osób – mielecki (9K; 6M)
2 osoba – przemyski (2M)
6 osób – miasto Przemyśl (2K; 4M)
6 osób – przeworski (4K; 2M)
7 osób – ropczycko-sędziszowski (4K; 3M)
11 osób – rzeszowski (8K; 3M)
11 osób – miasto Rzeszów (6K; 5M)
1 osoba – strzyżowski (1K)
3 osoby – tarnobrzeski (3M) Liczba przebadanych mieszkańców województwa podkarpackiego do 01.10.2020 do godz. 9.00 – 76 057 osób.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-10-01 14:35:04

    Mądrzy ludzie powiadaja,ze w naszym regionie matecznikiem koronowirusa są  kościoły msze oraz pogrzeby.Może najwyzszy czas rozwiązac ten problem a nie uważać,ze problemu nie ma.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    doktór - niezalogowany 2020-10-01 18:55:52

    A mądrzy ludzie mówią że będą się modlić za Ciebie żebyś zmądrzał i odczepił się od kościołów .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JP - niezalogowany 2020-10-02 01:23:01

    Kto ma, Tadeuszu, "rozwiązać ten problem" kiedy z toruńskiej filii Radia Erewań płyną w eter płomienne zapewnienia, że żadnych obaw być nie może, bo mający ręce "uświęcone" księża przy komunii nikogo nie zarażą, a w konfesjonale też spoko?Na dodatek niektórzy dobrodzieje - bez względu na okoliczności - grzmią, że absencja na mszy to wielki grzech itd.itd. No i w końcu sam pan premier objawił urbi et orbi nie tak dawno, że koronawirus już sobie poszedł od nas w kibiennije matyr, a "prawej i sprawiedliwej" władzy wierzyć trzeba, nieprawdaż?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości