Mamy 1967 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło 30 osób.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał dziś, że na terenie Podkarpackia pod nadzorem pozostaje 8 osób, 4 314 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 705 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 237 osób.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mądrzy ludzie powiadaja,ze w naszym regionie matecznikiem koronowirusa są kościoły msze oraz pogrzeby.Może najwyzszy czas rozwiązac ten problem a nie uważać,ze problemu nie ma.
A mądrzy ludzie mówią że będą się modlić za Ciebie żebyś zmądrzał i odczepił się od kościołów .
Kto ma, Tadeuszu, "rozwiązać ten problem" kiedy z toruńskiej filii Radia Erewań płyną w eter płomienne zapewnienia, że żadnych obaw być nie może, bo mający ręce "uświęcone" księża przy komunii nikogo nie zarażą, a w konfesjonale też spoko?Na dodatek niektórzy dobrodzieje - bez względu na okoliczności - grzmią, że absencja na mszy to wielki grzech itd.itd. No i w końcu sam pan premier objawił urbi et orbi nie tak dawno, że koronawirus już sobie poszedł od nas w kibiennije matyr, a "prawej i sprawiedliwej" władzy wierzyć trzeba, nieprawdaż?
https://www.zycie.pl/informacje/artykul/28480,rekord-zakazen-na-podkarpaciu-2-razy-wiecj-niz-kiedykolwiek-wczesniejCodziennie "rekord", codziennie po kilka osób w mieście .Tragedia.
Część społeczeństwa niestety ufa mediom i politykom, często dalekim od rzetelności w przekazywaniu informacji. Dla wielu wystarczy nagłówek artykułu, by uwierzyć w coś, co nie jest prawdą. Z różnych powodów mało kto zadaje sobie trudu, by poznać prawdę i trudno się temu dziwić. Dziś ludzie stali się leniwi, przez co są podatni na propagandę i nawet w obliczu prawdy, nie chce im się z tym walczyć. Takim społeczeństwem łatwo manipulować i kształtować dla własnych potrzeb. To przykre, ale niestety będzie jeszcze gorzej. Wszelkie działania rzekomo dla dobra i zwłaszcza bezpieczeństwa każdego człowieka będą usprawiedliwiane niestety kosztem wolności człowieka, którą dla naszych "wybawicieli" powinniśmy poświęcić, ujawniając wszystko co nas dotyczy, w tym nawet nasze poglądy, które zostaną wkrótce ocenzurowane. Świat oszalał, a Ci którzy są szczególnie wrażliwi mają problem ze zniesieniem ucisku wyrządzanego przez tych, którzy dobro nazywają złem a zło dobrem i ze swej bezczelności wymagają nie tylko tolerancji ale i afirmacji swoich poglądów.
Mądrzy ludzie powiadaja,ze w naszym regionie matecznikiem koronowirusa są kościoły msze oraz pogrzeby.Może najwyzszy czas rozwiązac ten problem a nie uważać,ze problemu nie ma.
A mądrzy ludzie mówią że będą się modlić za Ciebie żebyś zmądrzał i odczepił się od kościołów .
Kto ma, Tadeuszu, "rozwiązać ten problem" kiedy z toruńskiej filii Radia Erewań płyną w eter płomienne zapewnienia, że żadnych obaw być nie może, bo mający ręce "uświęcone" księża przy komunii nikogo nie zarażą, a w konfesjonale też spoko?Na dodatek niektórzy dobrodzieje - bez względu na okoliczności - grzmią, że absencja na mszy to wielki grzech itd.itd. No i w końcu sam pan premier objawił urbi et orbi nie tak dawno, że koronawirus już sobie poszedł od nas w kibiennije matyr, a "prawej i sprawiedliwej" władzy wierzyć trzeba, nieprawdaż?