Reklama

Niepokojący wzrost zakażeń: ponad 10 tysięcy w Polsce, niemal 900 na Podkarpaciu

W Polce mamy dziś przeszło 10 tysięcy zakażeń, zaś na Podkarpaciu niemal tysiąc.



Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje dziś, że między 11 – 20 października br. zmarło 15 mieszkańców województwa podkarpackiego: • 5 kobiety – z powiatu dębickiego (76), łańcuckiego (83), ropczycko-sędziszowskiego (79), rzeszowskiego (60) i strzyżowskiego (95), • 10 mężczyzn – z powiatu brzozowskiego (86, 79), krośnieńskiego (94, 68), leżajskiego (70), przeworskiego (85), ropczycko-sędziszowskiego (81) i z miasta Rzeszów (61, 91, 79).

Kolejne 283 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 25 powiatów województwa podkarpackiego.


881 nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem • 10 osób - bieszczadzki • 14 osób – brzozowski • 34 osoby – dębicki • 40 osób – jarosławski • 51 osób – jasielski • 19 osób – kolbuszowski • 10 osób – miasto Krosno • 41 osób – krośnieński • 10 osób – leski • 33 osoby – leżajski • 8 osób – lubaczowski • 41 osób – łańcucki • 60 osób – mielecki • 2 osoby – niżański • 48 osób – miasto Przemyśl • 38 osób – przemyski • 39 osób – przeworski • 29 osób – ropczycko-sędziszowski • 153 osoby – miasto Rzeszów • 98 osób – rzeszowski • 30 osób – sanocki • 14 osób – stalowowolski • 25 osób – strzyżowski • 19 osoba – miasto Tarnobrzeg • 15 osoba – tarnobrzeski

Liczba przebadanych mieszkańców województwa podkarpackiego (wyniki wpisane do bazy EWP) do 21.10.2020 r. do godz. 9.00 – 103 979 osób (w ciągu ostatniej doby wpisano do bazy 1 778 wyników).
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-10-21 11:21:59

    15 osób zmarło w dniu 20.10  w naszym regionie a nie jak fałszujecie  między 10 a 20 tegoż miesiąca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bbb - niezalogowany 2020-10-21 11:26:45

    troche wody by wzieli umyli przystanki, chodniki, ale co tam na nic pewnie nie ma pieniędzy.  bylo 50 przypadków jakie tam akcje robili, maseczki,  dezynfekcja teraz jest prawie 50 przypadków na Przemyśl i nikt nie ruszy z akcjami. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    babcia zosia - niezalogowany 2020-10-21 17:13:15

    a, kropidło  już  nie działa? Gdzie się zaszyli purpuraci?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości