Reklama

Nieprzytomny mężczyzna znaleziony na środku drogi. Zmarł mimo reanimacji

Policja bada przyczyny śmierci 67-letniego mężczyzny. Jego ciało zabezpieczono do dalszych badań.

Wczoraj, 3 bm., po godz. 8 dyżurny sanockiej komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu rowerzysty leżącego na środku drogi w Zagórzu.

Przybyli na miejsce lekarz oraz ratownicy medyczni podjęli akcję reanimacyjną, niestety życia mężczyzny nie zdołano uratować.

Wstępne ustalenia wskazują, że mógł on mieć zawał. Decyzją prokuratora ciało 67-latka zostało zabezpieczone do dalszych badań. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości