Reklama

Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych. Zginął 66-latek

Do tragicznego wypadku doszło 24 marca w Nowej Grobli (gm. Oleszyce).

66-letni mężczyzna wykonywał prace rolniczych. W zasie pracy z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał do rowu.  Pojazd przewrócił się na bok i przygniótł mężczyznę. W wyniku odniesionych ran 66-latek zmarł.

Na miejsce przybyli prokurator i funkcjonariusze policji. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.


fot.zlubaczowa.pl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    robet - niezalogowany 2015-03-26 16:50:09

    Na miejsce przybyli  funkcjonariusze z miejscowego posterunku policji-czy tam takowy jest?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    i - niezalogowany 2015-03-26 20:07:15

    Pewnie tak skoro piszą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama