Do tragicznego wypadku doszło 24 marca w Nowej Grobli (gm. Oleszyce).
66-letni mężczyzna wykonywał prace rolniczych. W zasie pracy z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał do rowu. Pojazd przewrócił się na bok i przygniótł mężczyznę. W wyniku odniesionych ran 66-latek zmarł.
Na miejsce przybyli prokurator i funkcjonariusze policji. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na miejsce przybyli funkcjonariusze z miejscowego posterunku policji-czy tam takowy jest?
Na miejsce przybyli funkcjonariusze z miejscowego posterunku policji-czy tam takowy jest?
Pewnie tak skoro piszą.