Kierujący osobowym volvo wjechał do rowu i uderzył w uszkadzając przystanek autobusowy.
Wczoraj po godz. 16 kierujący volvo 45-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne zjechał do rowu i uszkodził przystanek autobusowy. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, ponieważ przesadził z prędkością. Okazało się, że był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze