Reklama

Nietrzeźwy kierowca uszkodził przystanek

Kierujący osobowym volvo wjechał do rowu i uderzył w uszkadzając przystanek autobusowy.

Wczoraj po godz. 16 kierujący volvo 45-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne zjechał do rowu i uszkodził przystanek autobusowy. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, ponieważ przesadził z prędkością.   Okazało się, że był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Kierującego zatrzymano do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości