W ciągu dwóch dni, 24 i 25 czerwca, odnotowano kilkanaście nowych zakażeń COVID-19. Dwie osoby zmarły.
Wczoraj Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował, że 23 i 24 czerwca zmarło 2 pacjentów w Centrum Medycznym Szpitala w Łańcucie. To starsi mężczyni z Rzeszowa i powiatu jarosławskiego. Z kolei 2 osoby wyzdrowiały: starsza kobieta i nastolatka z powiatu przemyskiego.
Odnotowano także 10 potwierdzonych przypadków zakażenia wśród mieszkańców powiatu jarosławskiego (3 starsze kobiety, dwie w sile wieku, nastolatka i dziecko oraz starszy mężczyzna i dwóch w sile wieku ). 9 z nich przebywa w izolacji, jedna osoba jest hospitalizowana.
Dziś poinformowano o kolejnych 5 zakażeniach w powiecie jarosławskim (starsza kobieta hospitalizowana; młoda kobieta i mężczyzna, kobieta w sile wieku i starszy mężczyzna – wszyscy w izolacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trwa luz blues na wybory ostatnia prosta COVID19 teraz się nie liczy tylko kandydaci
Dlaczego policja nie kontroluje sprzedawcow,urzedow?Sa niby kary a strach wejsc do sklepu.
Zgadzam się. W galerii Ramowej w Przemyślu pilnuje gość i upomina osoby,które nie posiadają maseczek. Lecz niestety upomina osoby starsze bo do młodych boi się zagadać. Więc poco on tam czempi i za co kasę bierze. Jest luz ,luz i jeszcze raz luz. Karygodne zachowanie obywateli.
Przepraszam za przejęzyczenie SANOWEJ
Trwa luz blues na wybory ostatnia prosta COVID19 teraz się nie liczy tylko kandydaci
Dlaczego policja nie kontroluje sprzedawcow,urzedow?Sa niby kary a strach wejsc do sklepu.
Zgadzam się. W galerii Ramowej w Przemyślu pilnuje gość i upomina osoby,które nie posiadają maseczek. Lecz niestety upomina osoby starsze bo do młodych boi się zagadać. Więc poco on tam czempi i za co kasę bierze. Jest luz ,luz i jeszcze raz luz. Karygodne zachowanie obywateli.