Nadejście nowego roku to zawsze okazja do podejmowania postanowień i snucia planów na kolejnych dwanaście miesięcy. Statystycznie Polacy stawiają przede wszystkim na postanowienia związane ze swoim zdrowiem: dieta, aktywność fizyczna, badania profilaktyczne. W dalszej kolejności myślą o swoim samorozwoju i czasie dla najbliższych.
Jakie plany mają osoby, które nierozerwalnie związane są z Jarosławiem? O wypowiedź poprosiliśmy przedstawicieli samorządu, instytucji miejskich, a także dobrodziejów miasta: Martę Kurpiel, Elzbietę Tkacz, Piotra Kozaka, Pawła Tworka, Monikę Broszko, Mirosława Krupę oraz Marzenę Stęc.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze