300 podopiecznych domów dziecka z całej Polski spotkało się ze swoimi idolami – aktorami, celebrytami i sportowcami – podczas 12. edycji Noworocznego Obiadu z Gwiazdami. 21 stycznia pomysłodawczyni imprezy, Verena Jarczyńska, ugościła wszystkich w swojej restauracji JEFF’S.
Od 6 lat w projekt zaangażowana jest również przemyska firma Inglot, która w tym roku na wyjazd do Warszawy zaprosiła 22 podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach[paywall]. Grupa dzieciaków na wyjątkowe spotkanie przybyła w towarzystwie mam.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hej redaktorki, a gdzie do cholery zdjęcia DZIECI? A paszli w ......
Hej redaktorki, a gdzie do cholery zdjęcia DZIECI? A paszli w ......