Reklama

Obiad z gwiazdami, podwieczorek z Pierwszą Damą [ZDJĘCIA]

300 podopiecznych domów dziecka z całej Polski spotkało się ze swoimi idolami – aktorami, celebrytami i sportowcami – podczas 12. edycji Noworocznego Obiadu z Gwiazdami. 21 stycznia pomysłodawczyni imprezy, Verena Jarczyńska, ugościła wszystkich w swojej restauracji JEFF’S.

Od 6 lat w projekt zaangażowana jest również przemyska firma Inglot, która w tym roku na wyjazd do Warszawy zaprosiła 22 podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach[paywall]. Grupa dzieciaków na wyjątkowe spotkanie przybyła w towarzystwie mam.

– Atmosfera jak zawsze była wspaniała. Specjalnie przygotowane dziecięce menu, występy i konkursy na scenie cieszyły się dużą popularnością. Największą radość sprawiła jednak dzieciom możliwość spotkania osób znanych dotychczas tylko z telewizji i filmu. Aktorzy, muzycy, sportowcy i dziennikarze z niegasnącym entuzjazmem rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z najmłodszymi – opowiada Katarzyna Trybała, specjalista ds. marketingu i PR firmy Inglot.

W tym roku w rolę kelnerów wcieliły się m.in. aktorki: Katarzyna Zielińska i Teresa Lipowska, pięściarz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, juror programu Masterchef Junior Mateusz Gessler, wokalista Dawid Kwiatkowski i wielu innych.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Drucik - niezalogowany 2017-01-31 14:10:45

    Hej redaktorki, a gdzie do cholery zdjęcia DZIECI? A paszli w ......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama