Reklama

Oby zawsze takie "trzeźwe poranki"

Dziś rano, 25 bm., przemyscy policjanci prowadzili akcję "Trzeźwy Poranek". Skontrolowano 1766 osób, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Kilkunastu funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy w różnych miejscach Przemyśla i okolic przeprowadzało wyrywkowe badania kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Każdy z 1766 kierowców był trzeźwy. – Liczymy, że taka tendencja utrzyma się na naszych drogach, a brak nietrzeźwych kierowców będzie miał odzwierciedlenie w ilości zdarzeń drogowych w regionie – podsumowuje KMP Przemyśl.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    swój - niezalogowany 2016-04-25 15:57:35

    złodziei  i bandytów niech łapią bo są bezkarni ale tylko w Polsce bo nasi policjanci są tylko od nietrzeźwych !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    km - niezalogowany 2016-04-25 17:16:58

    Po majowce nadrobia 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości