Dziś rano, 25 bm., przemyscy policjanci prowadzili akcję "Trzeźwy Poranek". Skontrolowano 1766 osób, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
Kilkunastu funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy w różnych miejscach Przemyśla i okolic przeprowadzało wyrywkowe badania kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Każdy z 1766 kierowców był trzeźwy. – Liczymy, że taka tendencja utrzyma się na naszych drogach, a brak nietrzeźwych kierowców będzie miał odzwierciedlenie w ilości zdarzeń drogowych w regionie – podsumowuje KMP Przemyśl.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.złodziei i bandytów niech łapią bo są bezkarni ale tylko w Polsce bo nasi policjanci są tylko od nietrzeźwych !
złodziei i bandytów niech łapią bo są bezkarni ale tylko w Polsce bo nasi policjanci są tylko od nietrzeźwych !
Po majowce nadrobia