W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi od 9 do 14 kwietnia br. nastąpi przerwa w zajęciach szkolnych „na odległość”.
Przypomnijmy, że epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 wymusiła na Ministerstwie Edukacji Narodowej zmianę formy kształcenia. Od 12 marca do 10 kwietnia br., czyli do świąt wielkanocnych zajęcia stacjonarne w szkołach i przedszkolach zostały zawieszone. Dotyczy to zarówno placówek publicznych, jak i niepublicznych. Od środy, 25 marca br., szkoły mają obowiązek nauczania na odległość.
– Od 9 do 14 kwietnia w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 i piątek, 10 kwietnia, szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych, świetlicowych dla uczniów – zapowiedziała dzisiaj (1 kwietnia br.) rzecznik prasowy MEN Anna Ostrowska.
Przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty. Do zajęć zdalnych uczniowie wrócą 15 kwietnia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A tak w ogóle, to skąd się biorą takie fajne wirusy, dzięki którym mamy dodatkowe ferie ?!? Może by tak warto zapoznać się z tematem, bo w budach, zapewne, nic wam o tym nie powiedzą.
PRZEMYSŁOWY CHÓW ZWIERZĄT JEDNYM Z GŁÓWNYCH CZYNNIKÓW RYZYKA GLOBALNYCH PANDEMII - ROSLINNIEJEMY.ORG
Najlepsze jest to że rodzice siedząc w domu na opiece nad dziećmi w czasie tej pandemi mają płatne 80% A naczucieciele 100% gdzie cały program edukacyjny który powinien być realizowany w szkole to przez librusa jest zadawany dzieciom i rodzicom bardzo dużo tego jest
Co proponujesz? Powrót uczniów do szkół i drugą Italię?
Niech siedzą w domu. Dzieci jak to dzieci przyjdzie do szkoły katar grypa i zaraz znow problemy lepiej jak pomogą rodzice niż cała szkoła ma mieć kwarantane. A druga sprawa jedno dziecko rozwiąże lepiej drugie nie ale myślę że nauczyciele po części zrozumieją to. Po to są nauczyciele aby wytłumaczyli ale skoro teraz mamy taki okres jaki mamy to musimy sie z tym pogodzic.
A tak w ogóle, to skąd się biorą takie fajne wirusy, dzięki którym mamy dodatkowe ferie ?!? Może by tak warto zapoznać się z tematem, bo w budach, zapewne, nic wam o tym nie powiedzą.
PRZEMYSŁOWY CHÓW ZWIERZĄT JEDNYM Z GŁÓWNYCH CZYNNIKÓW RYZYKA GLOBALNYCH PANDEMII - ROSLINNIEJEMY.ORG
Najlepsze jest to że rodzice siedząc w domu na opiece nad dziećmi w czasie tej pandemi mają płatne 80% A naczucieciele 100% gdzie cały program edukacyjny który powinien być realizowany w szkole to przez librusa jest zadawany dzieciom i rodzicom bardzo dużo tego jest